O NAS

 

Agata Przewieźlik i Michał Głąb od wielu lat pracują z dziećmi i młodzieżą.

Dobrze poznali ich pasje, pragnienia, marzenia i oczekiwania.

  Agata jest instruktorem zajęć plastycznych, pisze teksty dla dzieci oraz ilustruje książki. Jest pasją jest malarstwo, rysunek i kompozycje fakturalne na drewnie.

Michał to muzyk i kompozytor. Gra na pianinie i saksofonie. Jako doświadczony pedagog, prowadzi dziecięce oraz młodzieżowe zespoły muzyczne.

   Instruktorzy postanowili połączyć swoje pasje. Założyli teatr dziecięco – młodzieżowy Deja Vu. Wkrótce zaczęli tworzyć autorskie spektakle. Agata pisała teksty, Michał komponował muzykę. Tak zaczęła się ich współpraca i trwa do dnia dzisiejszego.

    To połączenie ciekawych historii tworzonych przez Agatę wraz z piękną muzyką Michała, stworzyło niezwykły klimat, który wprowadza dzieci i ich rodziców w świat wyobraźni słowno-muzycznej.

    Słuchowiska muzyczne są również przedstawiane w formie scenicznej jako teatralne prezentacje multimedialne, w których aktorzy mówią i śpiewają przy akompaniamencie pianina. Dzieci odkrywają wówczas świat odgłosów, niezwykłej muzyki oraz słów mówionych tekstem literackim.

    „Kucyk Belamin” to pierwsza tego typu bajka, integrująca słuchaczy z postaciami występującymi na scenie, w której to, co najpiękniejsze w słuchowisku muzycznym odbywa się „na żywo”! W 2021 roku odbędzie się internetowa PREMIERA nowej bajki "O Krokodylu pochodzącym z Nilu". Za brzmienie utworów muzycznych odpowiedzialny będzie CEZIK - twórca kanału YouTube dla dzieci Nutkosfera.